Van ‘rustig vaarwater’ naar ‘stroomversnelling’
- Redactie

- 2 uur geleden
- 2 minuten om te lezen

Zo pakken we door in de ontwikkeling van onze sectorale arbeidsmarktcampagne! In de vorige update over onze sectorale arbeidsmarktcampagne waren we verheugd om te kunnen melden dat we van start gingen met de productiefase.
In de afgelopen twee á drie maanden is er veel gebeurd.
Nul-meting
Als sector hebben we een onderzoek gehouden onder duizend respondenten, verdeeld over een aantal doelgroepen, om een beeld te krijgen bij hoe men de drinkwatersector ervaart als werkgever.
De resultaten van deze nul-meting heeft ons verschillende inzichten gegeven, bijvoorbeeld ten aanzien van de doelgroep die we wilden benaderen. Waar we eerst dachten heel Nederland te willen benaderen met onze campagne (aan ambitie geen gebrek!) , is dit nu verschoven naar twee meer specifieke doelgroepen:
1. De leeftijdscategorie 18-35 jaar. Een categorie waarin men op school kan zitten en/of een schoolverlater kan zijn, maar ook een starter op de arbeidsmarkt of de meer ervaren professional op zoek naar een volgende carrièrestap;
2. Technici breed (praktisch/ theoretisch).
De nul-meting heeft ons laten zien dat deze doelgroepen net wat meer aandacht nodig hebben om de mogelijkheden van onze sector bij zichzelf te kunnen zien, een uitdaging die we natuurlijk aangaan!
Start fotografie
Binnen onze sector vind je een grote diversiteit aan functies, maar ook een grote variatie aan het type werkplek. Verdeeld over een aantal dagen crossen we het land door om al deze mooie plekken vast te leggen op de gevoelige plaat. Van natuur tot productielocatie tot stedelijke omgeving tot …, vul maar in, onze sector heeft het!
Landingspagina
De naam zegt het al, maar dit gaat de online plek zijn waar de campagne op ‘landt’. De pagina moet informeren en een bezoeker zo snel mogelijk naar de juiste plek brengen. De werkzaamheden hiervoor zijn in volle gang.
En zo kan het dus ineens snel gaan! Het ene moment zijn we druk met voorbereidingen en logistieke planningen, het andere moment is de eerste fotodag al een feit. Een kleine ‘sneak peak’ moeten we jullie nog schuldig blijven, maar in de volgende update nemen we jullie mee langs de mooie omgevingen - en dus werkplekken - die we hebben vastgelegd voor de campagne.


Mooi project