top of page

Van de vakbonden: Uitslag enquête en proces richting onderhandelingen

Fleur Meijers

Onlangs hebben jullie mogen deelnemen aan de enquête voor jouw nieuwe cao. Eén ding is nu zeker, de cao leeft enorm op de werkvloer!


Dat blijkt uit de overweldigende respons op de enquête. Meer dan 1800 collega’s hebben vakbonden CNV en FNV laten weten wat hun wensen zijn.


De belangrijkste wensen

Het zal je niet verbazen dat het thema loon op nummer één staat. Daarnaast zijn er nog talloze onderwerpen genoemd, waaronder kortere werkweken, vitaliteitsregelingen, betere reiskostenvergoedingen, oplossingen voor studieschuld en gezond richting je pensioen. Uiteraard zijn er nog meer onderwerpen die zullen worden besproken aan de onderhandelingstafel. Denk daarbij aan de uitkomsten van de werkgroepen uit de vorige cao.


Eerste onderhandelingsronde

De eerste onderhandelingsronde staat gepland op 19 maart. Tot die tijd gaan CNV & FNV gezamenlijk werken aan een inzetbrief. Een week voor de eerste onderhandeling zullen we de voorstellenbrief publiceren en dit jullie ook toesturen. Houd je e-mail daarom in de gaten.


Jullie onderhandelaars van CNV en FNV.


2件のコメント

5つ星のうち0と評価されています。
まだ評価がありません

評価を追加
Arjan Vos
2 dagen geleden

is de inzetbrief ook al ergens in te zien?

いいね!

Hans Teunisse
2月14日
5つ星のうち5と評価されています。
いいね!
bottom of page